Gösterilen sonuç sayısı: 4

Salt Nbase Çeşitleri

Salt Nbase Golden marka Merck, Sigma, Wilmar, Chemnovatic gibi çeşitler yüksek saflıkta kokusuz ve pürüzsüz.

24,305.381,38
103,954.913,46
54,545.108,68
19,986.230,53

Salt nbase bir çok kullanıcının tercihi olmaya devam ediyor. Ciddi bir bağımlılığınız varsa bu bağımlılıktan kurtulmak adına önünüzde iyi bir alternatif bulunuyor. Adını duyuran nikotin tuzları her geçen gün popülerliğini daha da arttırıyor. Popüler olmasından ötürü nikotin bazlı nbase bir çok kullanıcının ilk tercihi olmaktadır.

salt nbase

Nikotin; tütün yapraklarında en saf haliyle bulunuyor. Buna ek olarak, teknolojinin gelişmesi sayesinde nikotinin en saf haline yani nikotin tozuna ulaşılıyor. Nikotin tuzlarının kullanıcıların favorisi olması noktasında geçerli sebepleri de var! Akışkan ve pürüzsüz bir içim sağlamaları ciddi bir avantaj! Bu sayede, içim sırasında boğaz vurumundan dolayı kullanıcılar bir hayli memnuniyet yaşıyorlar. Buna ek olarak, salt nbase organik yapısı sayesinde kullanıcıların boğazlarında hiçbir tahriş meydana gelmez.

Chemnovatic wishlist ekle, Merck wishlist ekle, Sigma wishlist ekle ve Wilmar Salt Base wishlist ekle seçenekleri ile ürünleri satın almanız mümkün olabilir.

Salt Base ile Salt Nbase Arasındaki Farklar Nelerdir?

Salt base; nikotin tuzu içerir. Bir başka deyişle, doğrudan tütün yapraklarından elde edildiği için çok daha doğaldır. Bu yüzden, salt nbase ile kıyaslandığında daha saf olduğunu söylemek mümkündür. Buna ek olarak, nikotin tuzları bileşenleri; normal nbase için tercih edilen sıvı nikotine kıyasla daha kararlı özellik göstermektedir. Salt base vücutta emilimi nbase ve diğer likitlere kıyasla daha hızlı gerçekleşir. Buna ek olarak, metabolizmadaki etkisi daha uzun süreli olur. Bir başka deyişle, nbase ve diğer likitlerle kıyaslandığında tüketicinin nikotin ihtiyacını çok daha kolay karşılar.

Kullanıcıları arasında yapılan bir araştırmada gerçek sigaraya en yakın tadı salt base ve salt likitlerin verdiği belirlenmiştir. Salt base başta olmak üzere nikotin tozu içeren salt likitler; normal e-likit ve nbase’lere kıyasla farklı nikotin oranlarına sahiptir. Bir başka deyişle, salt base ile ilk kez tanıştıysanız içeriğinde bulunan nikotin oranı size fazla gelebilir.

Salt base satın almak isteyenler; nikotin değerinin 20 mg olarak yazıldığını görebilirler. Ancak, bu durum yanıltıcıdır. Nikotin tuzu 20 mg’ye denk gelen salt likitin aslında nikotin değeri 3 mg olan bir e-likite eşit olduğunu söylemeliyiz. Buna ek olarak, 40 mg salt base ise 6 mg e-likit veya nbase’e eşit olur. Bu noktada, bu bilgiler ışığında salt base veya salt likit üretenlerin cihazlarda düşük ohm kullandığını ifade etmeliyiz.

Salt Base İçin Hangi Cihaz Kullanılmalı?

Salt base ve salt likitlerde kullanılan nikotin oranının farklı olmasından dolayı üreticiler tarafından birden çok cihaz piyasaya sürülmüştür. Sektörde pod mod olarak bilinen bu cihazların yalnızca salt base ve salt likitler ile uyumlu olduğunu ifade etmeliyiz. Salt likiti; cihazın kartuşuna doldurduğunuz takdirde içim yapmaya başlayabilirsiniz.

Gerçek sigara tadına yakın bir tat arıyorsanız salt base kullanmalısınız. Salt base; içerisinde bulunan saf nikotin tuzlarından dolayı gerçek sigaraya yakın bir doyum yakalamanızı sağlar.

En İyi Salt Base Hangi Özelliklere Sahip?

Salt base; yalnızca pod mod cihazlarla uyumludur. Nikotin tuzlarının kullanılmasıyla üretilir. Buna ek olarak, iki farklı salt base bulunur.

Salt Base Benzoate: Doğal versiyonunun kristal toz şeklinde olduğunu ifade etmeliyiz. Nikotin seçenekleri arasında 3 mg, 6 mg, 12 mg, 25 mg ve 50 mg yer alır. Buna ek olarak; 3 mg, 6 mg ve 12 mg için geçerli olan VG/PG oranları; %90VG/%10PG, %70VG/%30PG veya %50VG/%50PG şeklindedir. 25 mg ve 50 mg için geçerli VG/PG oranları arasında da %60VG/%40PG, %50VG/%40PG, %40VG/%60PG, %30VG/%70PG bulunur.

Salt Base Salicylate: Daha açık bir renge sahiptir. Kullanıcılar tarafından hakkında olumlu yorum yapılır.

Benzoate ve Salicylate arasında birtakım farklar vardır. Salt Base Benzoate; vurum ve boğaz hassasiyeti bakımından daha doyurucudur. Bu noktada, birçok kullanıcı, Salt Base Benzoate hakkında olumlu yorum yapar. Salt Base Salicylate ise daha hafif boğaz vurum ve hassasiyeti ile daha az olumlu yorum alır.

Salt base alırken kullanıcı yorum sayfalarını mutlaka okumalısınız. Yorum seçenekleri ile doygunluk hissi bakımından size en uygun ürünü bulabilirsiniz. 100 ml, 250 ml, 500 ml, 1000 ml gibi boyut seçenekleriniz vardır. Wishlist ekle seçenekleri ile ürünü satın almanız mümkündür. 20 tl, 50 tl, 600 tl, 800 tl veya 1000 tl gibi ürünün boyutuna göre farklı fiyatlar ile karşılaşabilirsiniz.