Gösterilen sonuç sayısı: 6

Nbase

Nbase Gold marka ürünlerimiz en kaliteli hammadde ile üretilmiştir. En kaliteli nbase için sertlik, boyut Vg/Pg % oran seçimi yaparak indirimli fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

28,673.783,33
14,781.768,08
73,802.833,48
25,993.610,88
14,332.826,33
14,332.833,33

Nbase Nedir?

Nbase, gliserin, propilen glikol ve nikotinden oluşan bir solüsyondur diyebiliriz. İçeriğinde kullanılan vg, pg ve nikotin markalarına göre bu karışımlar değişiklik gösterebilmektedir.

Bu varyasyonları deneyerek damak tadınıza en uygun olan nbase ürününü seçmeniz size keyifli bir kullanım sağlayacaktır. En kalitelisinden en ucuz nbase olarak mağazamızda tam 6 çeşit nbasemiz vardır. Seçim yapmakta kararsızlığa düştüğünüz zamanlarda bize canlı destek veya whatsapptan hemen ulaşabilir ve sorularınızı anında sorabilirsiniz.

Nbase Bitkisel Gliserin(VG) ve Propilen Glikol(PG) karışımından oluşan bir solüsyondur. Farklı gliserin ve  propilen glikol çeşitleriyle kombinasyonlar yapılabilir.

Golden Kimya bünyesinde 6 farklı nbase çeşidi bulunmaktadır. Bunların 4 adeti normal bir adet ise salt nbase dir. Gliserin olarak Merck, Sigma Aldrich, Chemnovatic ve Wilmar gliserini nbase içeriklerimizde kullanmaktayız.

Yine Propilen Glikol olarak; Merck, Chemnovatic, İneos ve basf Propilen Glikol çeşitleri bünyemizde bulunmaktadır. En iyi nbase damak tadınıza en çok uyan, kullanmaktan en fazla keyif aldığınız nbase sizin için en iyisidir.

nbase

Yüksek Kaliteli Premium nBase Çeşitleri Hakkında Detaylar

En kaliteli nbase demek bizim için içerikte kullanılan hammaddelerin saflık derecesinin en yüksek olduğu bileşenler yani premium nbase demektir. Piyasada kullanabileceğiniz en kaliteli nbase Merck'dir. Çünkü Merck ürünlerinin saflık derecesi oldukça yüksektir.

Merck genel olarak laboratuvar çalışmalarında kullanılabilecek saflıkta ürünler üretmektedir. Merck  kalite olarak bir premium nbase olan Sigma nbase takip etmektedir. Sigma Aldrich firmasıda Merck firmasına aittir. Sonrasında Chemnovatic ve Wilmar gelmektedir. Bu ürünlerde en popüler nbase çeşitleri arasındadır.

Özellikle fiyat politikasından dolayı kullanıcılarımız arasında çok fazla tercih edilmektedir. Fiyattan ziyade aslında en büyük etken sizlerin damak tadınızdan geçmektedir. Ürünlerimizi lütfen fiyat politikasına göre değil de damak tadınıza göre tercihde bulununuz. Çeşitlerimiz arasında şu an için 30 ml şeklinde tester satışımızda siz müşterilerimizin denemesi için satışı var stoklarda mevcuttur.

Premium NBase Fiyat Değişkenliği

Nbase fiyat belirlemede etkin rol oynayan iki bileşen vardır. İçerikte kullanılan gliserin ve propilen glikol çeşidine göre nbase fiyatı değişmektedir.

Fiyatlar her firma kendi maliyetlerine ve kar oranlarına göre belirlemektedir. Bu nedenle fiyatlar ile ilgili net bir rakam verebilmek mümkün değildir. Nbase’in fiyatları içeriğinde bulunan bileşene göre belirlenmektedir.

Söz konusu bileşenler propilen ve gliserindir. Bu iki bileşen fiyatlarda ki değişkenliğin en temel nedenidir. Eğer siz de çeşitli kullanım alanları ve ihtiyaçlarınız için nbase satın almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

En Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Nbase Ürünleri

Firma olarak sizlere en kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri sunuyoruz. Web sitemizde yer alan ürünleri inceleyerek kendiniz için en uygun olanı kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.

Şu an da bünyemizde Merck, Sigma, Wilmar, Chemnovatic nbase ve salt bulunmaktadır. Fiyat performans ürünlerini merak ediyor ve nbase önerisi nedir diyorsanız Wilmar isimli ürünümüze göz atabilirsiniz.

Birbirinden farklı, her damak tadına ve bütçeye uyabilecek popüler kaliteli nbase çeşitlerimiz ve kullanıcılardan olumlu nbase tavsiye yorumları ile sizlere en iyi hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz!

Nbase karışımlarınıza taban bazı oluşturan bu sıvı özel bir şekilde kimyagerlerimiz tarafından kontrol edilmektedir.

Bu doğrultuda günümüzde pek çok kişi kendi ihtiyaçlarına göre tercih edebilmekte ve farklı alanlarda yoğun bir şekilde kullanılabilmektedir. Ancak kişilerin nbase tercihi yaparken dikkat etmesi gereken bazı noktalar vardır. Peki, tercihi yaparken dikkat edilmesi gereken söz konusu noktalar nelerdir? Gelin hep birlikte inceleyelim.

Nbase Tercihi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Günümüzde nbase üretimi ve satışı yapan pek çok firma vardır. Bu nedenle söz konusu firmalar arasından tercihinizi yaparken kesinlikle dikkatli olmalısınız. Firmaların kaliteli ve güvenilir ürünler sattığından emin olmalısınız. Aksi takdirde aldığınız ürünün kaliteli bir ürün olduğunu ifade edebilmemiz ne yazık ki mümkün değildir.

Tercih yaparken firma ve markalar hakkında yapılan yorumları inceleyebilirsiniz. Bu sayede ürünü satın alan kişilerin firmadan ve üründen memnun kalıp kalmadığını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Biz Golden Kimya olarak tüm faaliyetlerimizin Türk Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından denetimine tabi tutulduğunu belirtmek isteriz.

Bunun yanı sıra tercih yaparken fiyatlarından ziyade damak tadınızın en yatkın olduğu base çeşidini seçmeniz sizin için en doğru nbase seçim olacağı kanaatindeyiz. Kendi damak tadınıza ve ürünün kalitesine göre ürünler tercih etmeniz gerekmektedir.

Karışımlarınızın Olmazsa Olmazları NBase Golden Kimya Farkı İle

Yeni ve farklı bir kullanım amacı olarak içerdiği PG ve VG değerleri seyreltilme işlemi yapılarak da değiştirilebilmektedir. Sertlik değerleri değiştirilebilen ürün aroma eklenerek veya aromasız bir şekilde tüketilmektedir.

Karışımlarınızda kullanılan maddelerden olan nbase neredeyse olmazsa olmazlarından. Her bütçeye uyabilecek kaliteli nbase çeşitleri Golden Kimya bünyesinde en iyi bir şekilde kontrollü olarak bulunmaktadır. Nbase satın al ödeme seçenekleri arasında ödemenizi güvenle yapabilirsiniz. Nbase satın almak için kategorimizden seçim yapabilir ücretsiz kargo hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Karışım Oranları Nasıl Olmalı?

Nbase Likit karışımlarınızı hazırlarken en çok zorlandığınız kısımlardan bir tanesinin bu olduğunu bilmekteyiz. Bu oranı belirlemek için öncelikle aldığınız aromanın kullanım oranını bilmeniz gerekir. Biz Gold Mix aromalarımızda genel olarak %7 ile %15 aroma oranını tavsiye etmekteyiz. Şöyle ki aroma sevmeyen ve likit karışımlarında az aroma yoğunluğunun bulunmasını isteyen müşterilerimiz %7 aroma oranı ile başlayabilir. Orta aroma seven müşterilerimiz %12, yoğun aroma seven müşterilerimiz ise %15 aroma kullanmalıdırlar. Golden Kimya mağazasından sevdiğiniz aroma ve nbaseleri seçip alışveriş ve karşılaştırma listelerine ekleyebilirsiniz.

Nbase saklama koşulları nasıl olmalı?

Daha uzun ömürlü olmasını istiyorsanız onlar için uygun saklama koşullarını karşılamalısınız. İçeriğinde en çabuk bozulan maddeler nikotin ve gliserindir. Propilen glikol çok daha geç bozulabilen ve oksitlenebilen bir kimyasaldır. İlk olarak çok fazla sıcak bir ortamda bulundurmamalısınız. Çünkü sıcaklık nikotinin oksitlenmesine sebebiyet verir. Direkt güneş ışığına maruz kalmamalıdır. Güneş ışığı içerisindeki uv ışınları tüm gıdaları bozduğu gibi nbasenizi de bozmaktadır. Mümkünse karanlık bir ortamda, mesala evinizdeki herhangi bir dolapta saklayabilirsiniz.

Çok sıcak yaz günlerinde özellikle ülkemizin güney ve batı bölgelerinde yaşayan müşterilerimizin buzdolaplarında saklamasını tavsiye ederiz. Birbirinden farklı, her damak tadına uygun Merck, Wilmar, Sigma, Carlo, Fumetti, Chemnovatic nbase gibi çeşitlerimizde sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Mağazamızdan damak tadınıza ve bütçenize uyan ürünü seçip alışveriş listeme ekleyebilirsiniz.

Premium Nbase?

Premium nbase demek içeriğinde kullanılan gliserin, propilen glikol ve nikotinin dünya standartlarında olması demektir. Gliserinden bahsedecek olursak saflık oranı kesinlikle yüksek olması gerekir ana malzemelerinden bir tanesidir. Golden Kimya bünyesinde 6 farklı gliserin bulunmakta. Hepsi de dünya standartlarında yüksek saflıkta ürünlerdir. Analiz belgeleri ve msds belgeleri bulunmaktadır.

Bir diğer husus ise premium nbase kesinlikle uzmanlar tarafından üretilmelidir. Steril ortamlarda, el değmeden ve bilinçli yapılan üretimler her zaman kaliteyi üst seviyelere taşır. Firmalar özellikle Merck nbase gibi ürünlerde farklı gliserinler kullanmaktadırlar. Çünkü maliyet olarak en yüksek gliserin Merck gliserindir. Litresi toptan olarak 300 tl civarında satılmaktadır. Bazı firmalar bu nbaseyi 170 200 tlye sattığını görmekteyiz lütfen dikkat ediniz.

Nbase Bileşenleri Nelerdir?

Gliserin (vg), propilen glikol (pg) ve nikotinden oluşmaktadır. En kaliteli gliserin ve propilen glikol çeşitlerini bünyemizde bulundurmaktayız. Bütçenize ve damak tadınıza uyan bir gliserin ve propilen glikol kombinasyonları mağazamızda sizleri bekliyor. Dilerseniz iki farklı nbaseyi karışılaştırma listesine ekleyebilirsiniz. Arasındaki farkları görebilir alışveriş listesiyle siparişinizi tamamlayabilirsiniz. En geç iki iş günü içinde elinizde olacaktır. Nbase ürünlerimizi hızlı görüntülemek için ürünlerimizin üzerini tıklayabilirsiniz.

Nbase Aroma Oranı Ne Olmalı?

Nbase aroma oranı ve aroma karışım oranlarını biz kendi Gold Mix aromalarımızda %7 ile %15 arasında tavsiye etmekteyiz. Likit karışımlarınızda iyi bir aroma almak istiyorsanız kesinlikle %15 denemelisiniz. Yani bu şu demek oluyor. 100 ml bir karışımda 15 ml aroma bulunup 85 ml nbase bulunmalıdır. Bu hesaplama aslında şu şekilde yapılmaktadır.

Toplam karışım miktarı X Aroma kullanım yüzdesi = Aroma Miktarı

100 mL likit karışımı x %15 ( 0,15) = 15 mL Aroma Miktarı

%15 aroma kullanımı demek sayısal olarak 15/100 demektir. Bu da sayısal olarak 0,15 hesabına denk gelir. %13 demek yine 0,13 demektir. Hesaplama yaparken bu şekilde hesap yapabilirsiniz.

Likit Ürünlerinde Yüksek Nbase Saflığı Ne İşe Yarar?

Yüksek saflık likit karışımlarınızdaki aroma ile nbase içerisindeki gliserin, propilen glikol ve nikotinin daha iyi birbirine bağlanmasını sağlar. Aynı zamanda yüksek saflıktaki nbase içerisindeki zararlı kimyasallar daha azdır. Bu sayede çok daha kaliteli bir ürün kullanmış olursunuz. Elektronik sigaralarınızda güvenle kullanabilirsiniz.

En Yüksek Kaliteli Nbase Merck Nbase mi?

En yüksek saflığa sahip gliserin merck gliserin. Fakat tabiki en kalitelisi diye bir şey söylemek olmaz. Bize göre en kaliteli nbase sizin damak tadınıza en fazla uyandır. Nbase ürünleri arasında devasa farklar bulunmamaktadır. Bunu deneyimleyerek farkedebilirsiniz. Merck gliserinin pahalı olmasının diğer sebeplerinden birisi de laboratuvar testlerinde kullanılmak amaçlı üretilmiş olmasıdır. Bu sebeple yükek saflık değerine sahip olduğu için oldukça pahalı bir üründür.

Nbase ve Diğer Ürünlerimizin Bulunduğu Mağaza Alışverişlerinde Yüksek Puan Kazanımı

Siparişleriniz ve diğer siparişlerinizde yapmış olduğunu alışverişinize göre hesaplarınıza para puan ve yorumlarınıza göre indirim kuponları tanımlanmaktadır. Buna bağlı olarak sonraki siparişlerinizde bu para puan ve kuponları kullanabilmektesiniz. Golden Kimya her zaman kullanıcı odaklı çalışmalar yapmaktadır.

Mağaza Alışveriş Listeme Eklediğim Nbase Kaç İş Günü İçinde Elimde olur?

Mağaza sitemizde sipariş vermiş olduğunuz ürünler en geç iki iş günü içinde elinizde olacaktır. Genel olarak bir iş günü içinde de gelmektedir. 16:00’a kadar verilen siparişler aynı gün kargolanmaktadır. Beğendiğiniz nbase ürünlerini alışveriş listenize ekleyip veya farklı ürünler ile karşılaştırmak için karşılaştırma listenize ekleyerek siparişlerinize karar verip sipariş oluşturabilirsiniz.

Elektronik Sigara Likit Ürünlerinde Nbase Kullanımı

Aroma ve nbase her sektörde kullanıldığı gibi elektronik sigara likitlerinde de kullanılmaktadır. Aromalarımız ve ürünlerimiz gıda katkı kimyasalları analiz belgeleri olup,faturalı bir şekilde satışı gerçekleştirilmektedir. Nikotin olarak;

 • 0 mg, 2 mg, 3 mg
 • 4 mg, 6 mg, 9 mg,
 • 12 mg, 15 mg, 18 mg,
 • 24 mg, 36 mg, 48 mg ve 100 mg

Çeşitleri bulunmaktadır.

En İyi Yüksek Kaliteli Premium Nbase Çeşitleri Karşılaştırma Listesine Ekle

Şuan için bünyemizde 6 farklı en iyi nbase çeşidi bulunmaktadır. Bunları sayacak olursak; Wilmar, Vance, Chemnovatic, Carlo, Sigma, fumetti ve Merck'tir. Her nbasenin içeriği diğerlerine göre farklıdır. İçeriklerine ve msds belgelerine bakarak size en uygun ürünü seçebilirsiniz. En yüksek boğaz vurumu olan nbasemiz Chemnovatictir. Chem nbaseyi wilmar ve vance takip etmektedir. En yumuşak ürünleri sayacak olursak bunlar Merck, sigma ve carlo'dur. Hem bütçenize hem damak tadınıza uyacak bir çok çeşit ürün çeşidini stoklarımızda bulundurmaktayız. Alışveriş listeme ekleyerek en ucuz tl fiyatlarına sahip olabilirsiniz.

Golden Kimya Mağazasında Nbase Kaç tl?

Nbaselerin fiyatları içeriğinde kullanılan hammaddelere göre değişiklik göstermektedir. Piyasadaki bir çok farklı nbase satıcısı bulunmaktadır. Onlara nazaran fiyat olarak çok daha uygundur. En ucuz vance şuan 100 ml fiyatı 13,50 tl den başlamaktadır. Yine Wilmar 250 ml fiyatı 27,50 tl den başlamaktadır. Merck 100 ml fiyatı 63 tl dir. Sigma nbase 100 ml fiyatı 36 tl dir.

Nbase Ürünlerini Karşılaştırma Listesine Ekleyerek Uygun Ürünü Bulma

6 farklı nbasemiz arasında kararsız kaldığınız taktide bu çeşitleri karşılaştırma listesine ekleyerek aralarındaki farkları görebilir ona göre alışveriş listeme ekleyerek hızlıca siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Bu karşılaştırma esnasında kararsız kaldığınız durumlarda bize whatsapp veya canlı destek üzerinden ulaşıp yardım isteyebilirsiniz.

Sepetteki Nbase Ürünleri Alışveriş Listeme Ekleyerek Karşılaştırma

Nbase ve aroma çeşitlerini favori ve alışveriş listeme ekleyerek karşılaştırabilirsiniz. Golden Kimya mağazasından nbase, aroma, sarf malzemeleri ve bir çok kimyasal çeşidine ulaşabilirsiniz. Abone mail listemize abone olarak indirimli nbase haberlerini ilk siz alırsınız. Bir çok kampanyadan faydalanmak için bizi takip edin.

Sepetteki ürünleri hızlı görüntüleme

Websitemiz oldukça kullanıcı dostu bir arayüzle sizlere sunulmuştur. Nbase siparişlerinizde her türlü kolay sipariş tamamlama ile alışverişilerinizi sonlandırabilirsiniz. Sepetteki ürülerinizi hızlıca görüntüleyebilirsiniz. Ekleme ve çıkartma işlemleri çok basit bir şekilde gerçekleşmektedir. Sepet simgesine tıkladığınızda sağ taraftan direkt olarak sepetinizi görebilirsiniz. Farklı bir sayfa açılmadan aynı sayfa içerisinde oldukça hızlı bir şekilde sepetinizi güncelleyip ekleme çıkarma işlemlerini yapmanıza olanak sağlar.

Nbase Ürünlerinde Gliserin VG ve Propilen Glikol PG Oranı Nedir?

Gliserin vg ve propilen glikol pg oranı kullanıcıların amaçlarına göre değişen seçenklerdir. 7 farklı varyasyon ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Bunlar;

 • %100 vg
 • %90 vg %10 pg
 • %80 vg %20 pg
 • %70 vg %30 pg
 • %60 vg %40 pg
 • %50 vg %50 pg
 • %100 pg

Size en uygun olanı seçerek kullanımınıza başlayabilirsiniz. Kararsız kaldığınız noktalarda bize whatsapp veya canlı destek üzerinden ulaşıp yardım etmemizi isteyebilirsiniz.

Nbase Gliserin VG ve Propilen Glikol PG Oranı Neye Göre Seçilir?

Nbase aroma hesaplama kullanımlarınıza göre avantajlı ve dezavantajlı seçimler yapılabilmektedir. Mesela MTL kullanımlarında yüksek pg oranlı ürünleri seçmelisiniz. Çünkü mtl kullanımlarında sarımların çapları ve yanma odaları küçük olduğu için besleme sorunları ile karşılaşılabilmektedir. Bu yüzden mtl kullanıcıları genel olarak 70 30 veya %60 vg %40 pg olarak seçim yapmaktadırlar. DL kullanımlarında ise daha fazla buhar yoğunluğu arandığı için ve besleme sıkıntısı olmadığı için yüksek vg seçimi yapılmaktadır. 80 20 veya %80 vg %20 pg, %90 vg %10 pg seçimleri yapılmalıdır.

Kaliteli Nbase İçeriğindeki Gliserin Ve Propilen Glikol Ne İşe Yarar?

Gliserin tatlı ve yoğun bir sıvıdır. İçerikteki en zararsız bileşen diyebiliriz. Nbase içerisinde daha fazla buhar çıkmasını sağlayan kimyasaldır. Yüksek buhar ile kullanım yapmak isteyen müşterilerimiz yüksek vg oranını tercih etmelidir.

Propilen glikol ise neredeyse su ile aynı yoğunlukta olan ve tatsız bir kimyasaldır. En önemli özelliklerinden birkaçı yüksek aroma tutuculuğu ve antibakteriyel olmasıdır.

Genel olarak mtl kullanımlarda yüksek seçilerek beslemede sıkıntı yaşanmamaya çalışılmaktadır. Aynı zamanda dl kullanımlarında da kesinlikle içerikte bulundurmalıdır. Çünkü aroma tutuculuğu gliserine göre daha yüksektir.

Propilen glikolün yani pgnin boğaz vurumu gliserine göre daha fazladır. Bu da boğaz vurumu daha yüksek olmasını isteyen müşterilerimiz için tercih edilebilmektedir.

Golden Kimya Nbase Ürünlerinin Farkı Kaliteli Nbase Olması

Öncelikle şunu söylemek isteriz, piyasada oldukça merdiven altı tabir edilen ürünler satılmaktadır. Kesinlikle bu konuda çok titiz davrandığımızı belirtmek isteriz. Kurucumuz ve üretimde çalışan arkadaşlarımız oldukça bilgili ve donanımlıdır.

 • Üretimler sipariş üzerine hazırlanarak size aynı gün içerisinde taze bir şekilde gönderilmektedir.
 • Aldığınız her ürün orijinal hammadde kullanılarak yapılıp içerikte farklı kimyasallar kullanılmamaktadır.
 • Tüm üretim ve tüketimler kayıtlı şekilde ilerlemektedir.
 • Tüm faaliyetlerimiz Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından denetime tabiidir.
 • Ambalaj ve depolama işlemlerimiz gıda yönetmeliğine uygun şişeler ve ambalajlar kullanılarak yapılmaktadır.
 • Rafta beklemiş ve bayatlamış ürünleri asla satışı olmayıp gerektiği taktirde imha edilmektedir.
 • Tüm siparişler faturaları ile gönderilip Türkiye’nin her yerine en fazla iki iş günü içerisinde ulaştırılmaktadır.
 • Aroma ve nbase üretimimizde tat arttırmak için insan sağlığına zararlı hiçbir efektör ve kimyasal kullanılmamaktadır.
 • Üretim ekibinde 4 laborant, 1 kimya mühendisi ve 1 gıda mühendisi çalışmaktadır.
 • Her üretim sonrasında üretim raporları hazırlanıp parti numarasıyla belgelenmektedir.
 • Asla ve asla sahte ürün, nbase içeriğine farklı markaların kimyasallarını karıştırarak üretim yapmıyoruz.

İşimizi seviyoruz ve işimizi en iyi şekilde yapmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Aroma ve diğer tüm kimyasal ürünler hakkında tüm dünyadaki trendleri takip edip sizlere ulaştırmak için can atıyoruz.

Golden kimya olarak Tüm içtenliğimizle söyleyebiliriz ki biz bu piyasada işini en dürüst ve şeffaf şekilde ilerleten firmalardan birisiyiz. Sizlere en iyi ve en kaliteli nbase ve diğer tüm ürünleri sunmaya devam edeceğiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.