542 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Aromalar

Aromalar Gold mix aroma, Mt Baker, Tfa/Tpa, Vampire Vape, Twisted ve Inawer aroma markaları arasında seçim yapabilirsiniz.

28,80656,00
Yeni Mix
28,80656,00
22,40656,00
Yeni Mix
28,80656,00
28,80659,20
Yeni Mix
28,80656,00
Yeni Mix
28,80656,00
Yeni Mix
28,80656,00
25,60656,00
28,80656,00
28,80656,00
28,8089,60

Golden Kimya 2016 yılında kurulmuş olan bir aroma ve gıda katkı kimyasalları departmanında hizmet veren bir şirkettir. Gıda katkı sektöründe ve kimyasallarında hizmet veren Golden Kimya ürünlerinde kaliteyi, hizmeti, uygun fiyatları ile arşa çıkarmıştır.

Kısa sürede sektörde kolaylıkla adını duyurmaya başaran Golden kimya müşterilerini her zaman memnun etmeyi hedeflemektedir. Doğru hammadde ve doğru fiyat politikaları ile müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutan Golden Kimya ile sizde kalite ile tanışabilir, uygun fiyat politikamızı yakından görme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Aroma Nedir? Ne İçin Kullanılır ?

Aromalar, kullanıldığı maddenin tadını, kokusunu istediğimiz çeşide göre değiştiren maddelerdir. Üretimlerde işlemlerden geçen ürünlerin tadları kaybolur yada azalır. Bu etkiyi azaltmak için aroma vericiler kullanılır. Kullanım amacı bakımından aromalar ikiye ayrılır.

Bunlar suda çözünen aromalar ve yağda çözünen aromalardır. Golden Kimya olarak bünyemizde bulunan tüm aroma vericiler suda çözünen aromalardan oluşmaktadır. Karışımlarınızı, kahvelerinizi tatlandırmak ve aromalandırmak için Golden Kimya aromalarını denemelisiniz.

Golden Kimya Aromaları

Golden Kimya bünyesinde bir çok aroma bulunduran, tedarik eden, toptan ve perakende olarak müşterilerine hizmet veren bir şirkettir. 2016 yılından itibaren doğal tatlandırıcı gıda ve aromaları ile müşterilerine her zaman en üst düzey hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Golden Kimya 250 türde aroma ve çeşitleri ile siz değerli müşterilerimizin isteklerine ve dileklerine cevap vermektedir. Gram ya da kilogram olarak uygun fiyatlandırma politikası ile Golden Kimya websitemizi ziyaret edebilir, canlı olarak müşteri temsilcilerimize her an her konuda danışabilirsiniz.

Golden Kimya geniş ürün yelpazesine sahip büyük bir şirkettir. Hem Türkiye hem de Avrupa standartlarına uygun olarak üretilen ürünlerimizde gerekli tüm gıda analizleri yapılmaktadır.

Pandemi önlemleri de dikkate alınarak Türkiye gümrüklerine steril bir şekilde getirilen ürünlerimiz müşterilerimize Avrupa kalitesini sunmaktadır. Gıda ve Hayvancılık denetimine tabii olan ürünlerimizde tüm faturalar ve sağlık koşulları düşünülmüş ve tüm temkinler alınmış bulunmaktadır.

Golden Kimya Gold Mix, Mt Baker, Tfa/Tpa aroma, Vampire Vape aroma, Twisted aroma, Flavour West aroma, Capella aroma ve Inawera aroma gibi birden çok fazla marka arasından seçim yapma şansı da sunmaktadır.

Tedarik ettiği tüm markaların sağlık önlemlerini, faturalandırmasını ve steril bir şekilde ülkemize giriş yapmasını en başından sonuna kadar takip eden Golden Kimya müşterilerine kusursuz bir hizmet vermektedir ve şirket politikası olarak müşteri memnuniyeti Golden Kimya için en önemli değerdir.

Aroma ve çeşitleri kategorisinde arzu ettiğiniz aroma ve çeşidinin üzerine tıkladığınızda kusursuz ara yüze  ve kolay kullanıma sahip olan websitemiz ile tüm aroma ve çeşitlerinin fiyatlandırmasını öğrenebilir, hazırlama süresi, ne kadar katılacağı gibi bilgileri alabilir ve hangi ülkeden evinize geleceğine kadar ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hem içecekler de hem de yiyeceklere katabileceğiniz aromalar ve çeşitlerinde bir çok tat siz değerli müşterilerimizi beklemektedir. Ağız ve damak zevkinize göre seçim yapabilirsiniz.

Golden Kimya website ve ara yüz olarak oldukça kullanışlı bir web tasarıma sahiptir. Müşterilerinin kolaylıkla ürün kategorilerini gezip, inceleyebileceği ve siparişlerini kolaylık ile vereceği bir platform oluşturulmuştur. Uzak mesafe müşteri sözleşmesi ile de müşterilerine güvence temin ediyoruz.

Golden Kimya aroma ve çeşitleri en iyi aromalardan olan tfa aroma, flavour art aroma, inawera aroma karışımlarınız için özenle seçilmiş, en kaliteli ham madde ile üretilmiştir. Siz değerli müşterimizin damak zevkine uygun 250 çeşit aroma ile keyifle tüketebilir, sterilize edilmiş paketler ile şüphe duymadan temin edebilirsiniz.

Keyfiniz ve sağlığınız Golden Kimya olarak önceliğimizdir. Golden kimya ile eşsiz deneyimler ve tatları yakalamak artık çok kolay hale gelmiştir. Ürünlere ve içeriklere bakan herkes zevkle alışverişe devam etmektedir.

Aromaların Tat ve Çeşitleri Nelerdir?

Daha önce dediğimiz gibi aromaların birçok farklı tat çeşidi vardır. Bunlardan birkaçını örnek verecek olursak öncelikle en iyi tatlarımız olan Gold Mix Aromalarından başlayalım.

Zıkkım mix aroma, Unicorn Milk mix aroma, Boss Reserve mix aroma, Castle Long mix aroma, Lemon Tart mix aroma, Tribeca mix aroma gibi seçeneklerimiz mevcuttur.

TFA/TPA çeşitliliğimiz ise 80nin üzerindedir. En çok sevilen ve kullanılan TFA aromaları şunlardır; Graham Cracker(Clear) aroma, Strawberry Ripe Aroma, Kentucky Bourbon viski aroması, RY4 aroma, Bavarian cream aroma, mango aroma gibi enfes çeşitlerimiz mevcuttur.

Vampire Vape enfes aroma çeşitliliğiyle her zaman stoklarımızda bulunmaktadır. En çok sevilenler arasındaki Vampire Vape Heisenberg ve Vampire Vape Pinkman ise sizi farklı dünyalara götüreceğini unutmayın.

Hangi tadı elde etmek isterseniz isteyin. Eminiz ki bu tatları denedikçe onlardan vazgeçemeyeceksiniz. Binlerce aroma tadı arasından seçim sizin!

NEDEN GOLDEN KİMYA?

 • Golden Kimya adı üzerinde bir kimya sitesidir. Sadece satıcı olan sitelerden farklıdır.
 • Golden Kimyacılık ürünlerinin tüm denetimleri düzenli olarak yapılmaktadır. Ve size de bu denetimleri görme şansını sunmaktadır.
 • Ürünlerin sadece kontrolleri son aşamada değil üretim aşamasından itibariyle yapılmaktadır.
 • Ürünlerinin üretim aşamaları kontrolleri Türkiye üretim standartlarına uygun olarak yapılmaltadır.
 • Bu konuda da Golden Kimya diğer satış yapan sitelerden daha avantajlı olduğunu çok açık bir şekilde göstermektedir.
 • Ürünlerin üretimi sonrası ambalajlama noktasında da ürünler sürekli kontrol edilmektedir.
 • Türkiye ve Avrupa standartlarına uygun olarak ambalajlamaları yapılmaktadır.
 • Ürünlerin hepsi olabilecekleri en saf halleriyle üretilip, ambalajlanıp satışa sunulmaktadır.
 • Golden Kimya tek bir ürün satmaz. Golden Kimya’ya girdiğiniz zaman sayısız aroma çeşitleri, gliserin ve birçok salt base çeşidi de bulunmaktadır.
 • Golden Kimya ürünlerinin satışında da müşterilerini her zaman düşünür.
 • Eğer ürün alımında ya da ürünün kendisiyle ilgili en ufak bir problem yaşarsanız yaşayın Golden Kimya hep sizin yanınızdadır.

Aroma ve çeşitlerinin sipariş iptalini nasıl yapacaksınız? Golden Kimya tüketici haklarını savunan bir şirket politikası dahilinde olduğundan dolayı ürün ya da sipariş iptali de tüketici haklarına uygun bir şekilde işlem görecektir.

 • Ürünü aldıktan on dört gün içerisinde cayma ve iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz. On dört günlük iptal süresi, sipariş verildiği tarihten itibaren başlamaktadır.
 • İade koşullarında ise; Golden Kimya on günlük süre içerisinde toplam ürün bedelini ve faturalar alan müşterisine ödemekle yükümlüdür; alan müşteri ise ürünü on dört içerisinde Golden Kimya’ya iletmekle yükümlüdür.
 • Alınan ve iade edilmek istenen üründe her hangi bir maddi kusur var ise; alan kişi bu kusuru kadar Golden Kimya’ya kusurunu ödemek zorundadır. Ancak cayma süresince üründe meydana gelen kusur ve bozulmalardan alıcı müşteri sorumlu değildir.

Verdiğiniz siparişleri kapıda ödeme veya web sitemiz üzerinden kredi ya da banka kartı bilgileriniz ile güvenle ödeyebilirsiniz. Ayrıca siparişlerinizde kredi kartınıza tek çekim ya da online olarak taksit imkanı da bulabilirsiniz.

Tek çekim ya da taksit imkanı siz değerli müşterilerimizin tercihine kalmıştır. Web sitemizi incelediğinizde ürün siparişi vermenin ve ürün ödemesini gerçekleştirmenin ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz.

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için web sitemizi ziyaret edebilir, her hangi bir soru ya da sorun ile karşılaştığınız da müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir, güven ile soru ve sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Golden Kimya olarak mesafeli satış sözleşmesine kanunen harfi harfine uymaktayız. Müşterilerimizin her hakkını gözetmekteyiz. Web sitemizde hakkımızda ve sıkça sorulan sorular bölümünden firmamız ile ilgili ayrıntılı bilgilere rahatlık ile ulaşabilirsiniz. Siz değerli müşterimizi web sitemize bekliyor nbase başta olmak üzere diğer ürünlerimiz ile tanışmanız için can atıyoruz.