45 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Capella Aroma

Capella Aroma çeşitleri içinde en sevilen meyve karışımları ve enfes krema aromalardan seçim yapabilirsiniz.

Yeni
Yeni
32,00264,96
32,00944,64
25,6067,20
Sale!
32,0096,00
Yeni
Yeni
32,0096,00

Capella aroma çeşitleri arasında asla herhangi bir yağ, tatlandırıcı ve kalori kullanmadan en kaliteli aromaları üretmektir. Bugün, düşük kalorili içecek ve yiyecek kreasyonları için lezzet arttırıcı yiyecek ve içecek aromalarını devamlı kalitesini arttırarak misyonumuzu aşmaya ve müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz! bu şekilde bir sloganı olan Capella firması alanında iddialı olduklarını görebilirsiniz.

Sağlık ve şeffaflık kapsamından olan ürünler kullanım miktarı ile farklı karışımlarda kullanılmaktadır.

Capella 2005 yılında Amerika’da faaliyetlerine başladı. Aslında Capella firmasının ilk faaliyet alanı önce çay ve kahve aromaları üzerine idi. Daha sonrasında geniş gıda aromaları üzerine çeşitli Ar-Ge çalışmaları başladı. Sadece 6 çeşit aroma ile başladılar bu işe. Fakat şu an Capella firmasının envanterinde 150 çeşitten fazla aroma verici bulunmaktadır. Bu süreçte Capella tarafında hiç değişmeyen şey ise piyasadaki en yüksek kalitedeki konsantre aroma kalitesidir.

Capella aroma çeşitleri Californiya Eyaleti Sağlık Lisanslı Tesis ve FDA onaylı sağlığa zararlı hiçbir madde bulunmadan üretilmektedir. Her zaman için sağlık ve güvenlik Capella için bir numaralı iş anlayışıdır.

Capella aromaları diğer aromalara göre biraz daha pahalıdır. Çünkü gerçekten Golden Kimya olarak tüm samimiyetimizle söylüyoruz premium aromalardır. Oldukça gerçekçi ve içeriğinde sizi rahatsız edebilecek hiçbir kötü tad barındırmayan aromalar üretmektedirler.

En İyi Capella Aromalar

En iyi capella aromalarını size sayıcak olursak; ürün adı Sweet Strawberry enfes kokusu ile bilinmektedir. Diğer bir aroma ise Vanilla Custard vanilya sevenler için harika bir aroma çeşidi. Sweet Mango, Sugar Cookie, Double Apple gibi birçok aroma size sayabiliriz. Özellikle pastahane aromaları ve meyve aromalarında çok çok başarılı bir firmadır.

Golden Kimya olarak bünyemizde Amerikadan ithal edilip %100 orijinal, Faturalı ve analizli bir şekilde Capella aroması kapsamından en iyi ürün çeşitlerini sizlere sunuyoruz. Hemde piyasadaki en ucuz capella aroma fiyatlarıyla bu konuda oldukça iddialıyız.

Müşteri tarafından tercih edilen alanlarda örnek elektronik sigara likit yapımı veya diğer alanlarda kullanılmaktadır.