107 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Mix Aroma

Mix aroma çeşitleri farklı lezzet içeriği ve karışımları arasında damak tadınıza en uygun olanından seçimleyebilirsiniz.

28,80656,00
Yeni Mix
28,80656,00
22,40656,00
Yeni Mix
28,80656,00
28,80659,20
Yeni Mix
28,80656,00
Yeni Mix
28,80656,00
Yeni Mix
28,80656,00
25,60656,00
28,80656,00
28,80656,00
28,8089,60

Mix aroma çeşitleri tekil aromalara göre çok daha lezzetli aromalardır. Birbirine uygun olan aromaları bulup bu aromaları gerektiği miktarda kullanarak yapılmaktadır. %0,5lik sapmalar bile mix aromalarda lezzete çok fazla etki etmektedir. Golden Kimya olarak kendi Gold Mix aromalarımızı milimetrik hassasiyetle karıştırarak yapmaktayız.

7 senelik Ar-Ge çalışmalarımızın sonunda çıkardığımız birbirinden güzel Gold Mix Aramalarımızı sizlerin beğenisine sunuyoruz. En lezzetli ve ağız sulandıran mix aromalarımız sizlerle!

Mix Aroma Nedir?

Mix aroma içerisinde birden fazla aroma bulunan aromalara mix aroma denir. Bunu daha kolay yoldan açıklayacak olursak mesela çilek, bisküvi ve kremalı bir aroma karışımına sektörümüzde mix aroma adı verilmiştir. Genel olarak TFA aroma, Capella aroma, Flavor West aroma ürünü, Flavour Art aroma, İnawera aroma ve Twisted aromalar kullanılmaktadır. Golden kimya bünyesinde bu saydığımız tüm aroma çeşitlerini bulabilirsiniz.

Genelde bu aromalar premium ürünlerden esinlenerek oluşturulmaktadır.  Capella, tfa ve twisted aroma çeşitleri oldukça popülerdir.

En İyi Mix Aroma Çeşitleri Golden Kimya Farkı İle

mix aroma

Piyasada en çok aranan ve kullanılan aromalar şunlardır; Unicorn Milk aroması, Zıkkım, Tribeca, Boss Reserve, Lemon Tart, Grandmaster ve Myman gibi aromalar. Bu ürünler beğenilen kullanıcılar tarafından devamlı arama yapılan aromalar. Aslında önemli olan bu aromalardan ziyade sizin damak tadınıza uyan aromaları seçmenizdir.

Golden Kimya bünyesinde birbirinden çeşitli aromalar bulunmaktadır. Kendi üretmiş olduğumuz aromalarımızı Gold mix markası altında sizlere sunmaktayız.

Hepsi kendi tecrübelerimiz ışığında oluşturmuş olduğumuz ürünlerimizdir. Çoğu müşterilerimizden de oldukça başarılı geri dönüşler almaktayız. Tüm gold mix aromalar firmamıza özel olup başka biryerde bulamayacağınız lezzetlerdir. Tüm faaliyetlerimiz Gıda Tarım Bakanlığı tarafından denetlenmekte olup steril ortamlarda üretimlerimiz yapılmaktadır.

Birbirinden lezzetli, her damak tadına hitap edebilecek mix aromalarımızı uzun yıllar yapmış olduğumuz Ar-Ge çalışmalarımız ışığında siz müşterilerimizin beğenisine sunduk.

Mix aromaların Nbase ile uyumu nasıldır?

Tüm mix aroma çeşitlerimiz sektörümüze uygun ithal aromalar kullanılarak yapılmaktadır. Nbase ile kullanıma %100 olarak uygundur. Aynı zamanda 6 farklı nbase çeşidi ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Kullandığımız nbaselerimizde gliserin ve propilen glikol seçeneklerini belirlerken mix aromalarımızdaki uyumluluğuna bakarak belirlemekteyiz. İçeriğinde kullanılan vg ve pglerin hepsi aromalar ile harika bir uyum içerisindedir. Demlenme süreleri ve birbiri ile karışım aktiviteleri en üst seviyededir. Gold Mix aromaları için kesinlikle ve kesinlikle Gold Nbase ürünlerini tavsiye etmekteyiz.

Mix Aromalar Arasında Tercih Edilenler Hangisi?

Mix aroma tavsiyeleri konusunda çeşitliliğimiz fazla olduğundan size bir çok tavsiyede bulunabiliriz. Mesela limon meyvesini seven bir müşterimiz için kesinlikle Lemon Tart, Alice İn Vapeland, Cola lemon, pink lemonade gibi aromaları tavsiye ederiz.

Çilek veya kırmızı meyvelerden hoşlanan müşterilerimiz için; Unicorn Milk, Redman, Checkmate, Church, Crumble berry, Dewberry cream, God Milk, Kanzi, Lava Flow, Nana Cream gibi bir çok çeşit sayabiliriz.

Tütün aromaları olarak; Tribeca, Cherry Bacco, Frubac, Tobacco Trail, Odin, Maxery, Goofy’s Juice, Kentusbon gibi aromalarımızı denemelerini tavsiye ederiz.

Bunların haricinde en meşhur mix aromalar olarak; Zıkkım, Boss Reserve, Castle Long, Kanzi, Unicorn Milk, Lemon Tart, Tribeca ve Asap Grape aromalarını da denemenizi tavsiye ederiz.

Aroma çeşitliliği olarak çok zengin bir kataloğumuz bulunmakta. Gold Mix çatısı altında ürünlerimizi ve açıklamalarımızı okuyarak bu ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda istediğiniz bir karışım için bize tavsiyelerde bulunabilirseniz sizler için bu aromaların üzerinde memnuniyetle çalışırız.

Mix aromaların Likit karışımlarında kullanımı nasıldır?

Gold Mix Aromalarının kullanım oranlarına değinelim dilerseniz. Genel olarak mix aromalarımızın kullanım oranı %7 ile %15 arasındadır. Tabiki bu kullanım oranı aralığı kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Kimi müşterimiz %7 ile kullanırken kimi müşterimiz %20 oranlarına kadar çıkabilmektedir. Bu tamamen sizin likit karışımınızdan beklentiniz ile alakalıdır. Eğer ki yüksek aroma yoğunluğu olan bir karışımdan hoşlanıyorsanız kesinlikle %15 ve üzeri aroma kullanmanızı tavsiye ederiz. Aroma yoğunluğu az olmasını isterseniz %7 ile %11 arası kullanım idealdir. Orta derecede aroma isterseniz %12 ile %15 arası kullanmanız mantıklı olur.

Aromalarımız likit karışımlarınız için %100 uyumlu olup Gold Nbase ile en iyi performansı alırsınız.

Mixed Aroma Gold mix aromalarının diğer mix aromalardan farkı nedir?

Gold Mix aroma bünyesinde 90 çeşit özenle yapılmış mix aroma çeşidimiz bulunmaktadır. Bu mix aromalar uzman mixolojistlerimizin defalarca yapılan Ar-Ge Leri sonucunda ortaya çıkartmış olduğu ürünlerdir. Bu mix aromalar içerisinde en ünlü likit sıvılarının klon aromaları da yer almaktadır. Hepsi teker teker tadılarak en yakın formülasyon belirlenip yapılmıştır. Aynı zamanda mixolojistlerimizin kendi tarzlarında özel olarak hazırladığı enfes mix aromaları da Gold Mix çatısı altında bulabilirsiniz.

Gold Mix aroma çeşitlerinde minimum 4 aroma kullanılmaktadır. Bazı mix aromalarımızda ise 15 farklı aroma karıştırılarak oluşturulmaktadır.

Piyasa koşullarında bir çok firmanın mix aromalarını bulabilirsiniz. Peki aralarındaki farklar nelerdir gelin inceleyelim.

 • Gold mix aromalarımızın içeriğinde bulunan tüm aromalar ithal ve FDA tarafından onaylı aromalardır.
 • Tüm aromalar Türkiye’ye girdiği zaman analizleri yapılarak uygunluğuna göre ülkemize alınmaktadır.
 • Hiçbir şekilde seyreltme vs gibi bir durum bulunmamaktadır.
 • Sağlık açısından sizlere zarar verecek herhangi bir kimyasal bulunmamaktadır.
 • Faturalı bir şekilde alınıp faturalı bir şekilde satılmaktadır.
 • Tüm yönetmeliklere uygun şekilde etiketlenip paketlenmektedir.
 • Gıda Tarım Bakanlığı tarafından düzenli kontrolleri yapılmaktadır.
 • Tüm fiyatlarımıza kdv dahildir ve artı kdv ödemezsiniz.

Mix aromalar efektör kullanımı nasıl olmalı?

Gold Mix aromalarımızda efektör olarak sadece tatlandırıcı kullanmaktayız. Sizlerin sağlığı bizim için çok kıymetlidir. O yüzden aromalarımızı yaparken kendimiz tüketecek gibi steril ve sizlerin sağlığını düşünerek yapmaktayız. Herhangi bir efektör kullanımına gerek yoktur. Size kalan sadece alıp kullanmaktır.

Efektörler yerinde kullanıldığı zaman hem lezzet açısından hem sağlık açısından herhangi bir tehlike oluşturmamaktadır. Mix aromalarımızda efektör gerekliliğini mix aroma içerisindeki aromalara ve tadım testlerimize göre karar vermekteyiz. Eğer tatlandırıya gerek yok ise hiçbir efektör kullanmadan mix aromalarımızı sizlerin beğenisine sunmaktayız.

Beğendiğiniz aromaları favorilerinize ekleyerek aralarında seçim yapıp sepetinize ekleyerek kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Mix aroma içerikleri nelerdir?

Mix aroma içeriklerinde dünyaca ünlü ve tercih edilen aroma firmaları ile çalışmaktayız. Bunlar;

 • The Perfumers Apprentice
 • Flavour Art
 • Flavor West
 • Capella Flavors
 • İnawera Flavors
 • Vampire Vape

Firmaları ile çalışmaktayız. Hepsi faturalı bir şekilde satın alınıp faturalı bir şekilde sizlere ulaştırılmaktadır. FDA onayları ve analiz sertifikaları tüm aromaların açıkalama kısmında mevcuttur.

Ürün Fiyatlarında İndirim

Toptan mix aroma satışında indirimli fiyatlar. Özellikle üreticiler ve toptan mix aroma almak isteyen müşterilerimiz için çok özel fiyatlarımız mevcuttur. İstenilen aroma karışımları veya bize numune yolladığınız takdirde size özel aroma çalışması yapmaktayız. Bu tarz isteklerinizde lütfen bizimle irtibata geçmeyi unutmayın.

Gold Mix Fiyatlarınız Ne kadar?

Mix Aromalarımızda farklı boyut seçeneklerimiz mevcuttur. 2 ml tester ve 15 ml olarak iki farklı boyut seçeneğimiz mevcuttur. 2 ml Mix aroma fiyatları 10 TL den şu an satışa sunulmuştur. 15 ml aroma fiyatlarımız ise 30 TL dir. Mix Aromalarımızda farklı boyut seçeneklerimiz mevcuttur. Boyut fiyaatları 18.91 tl’den 58.82 tl’ye kadar değişiklik göstermektedir.

 

Ürünlerimizin ithal olmasından dolayı dolar kuruna göre fiyatlandırmalarımız değişebilmektedir. Sizler için uygun, en ucuz ve en kaliteli mix aroma çeşitlerini ayağınıza getirdik.

 

Mix Aroma Nasıl Yapılır?

Aroma mix yaparken sevdiğiniz aromaları belirli oranda birbirleriyle karıştırarak damak zevkinize uygun bir mix aroma yapabilirsiniz. Fakat bu oldukça maliyetli ve meşakkatli bir iştir. Bunun nedeni Denemelerinizde başarılı sonuçlara ulaşmak için çok fazla reçete denemelisiniz. Bazı karışımları beğenmeyip tekrar baştan yapmanız gerekebilir ve karışımlarınız çöpe gidebilir.

Biz sizler için bu deneyimleri kazanıp en iyi karışımları hazırladık. Golden Kimya’nın usta elinden çıkan Gold Mix aromalarını denemenizi tavsiye ederiz. Çünkü Mix Aroma yapmak hiç kolay bir iş değildir.

Mix aromalarımız hangi sektörlerde kullanılabilir?

Aromalarımız gıda sektörüne uygun tüm sektörlerde kullanılmaktadır. Bunlar;

 • Unlu mamüller
 • Soğuk ve sıcak içecekler
 • Kokteyller
 • Süt ürünleri
 • Çikolata
 • Sakız ve şekerleme
 • Yemek ve salata sosları
 • Hazır yemek
 • Tatlı ve dondurmalar
 • Gazlı içecekler
 • Meyve suları
 • Alkollü içecekler
 • Nargile tütünleri
 • Likit karışımları

Mix Aroma Seçiminizde Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Ürünlerimizde sağlıksız işlemler bulunmamaktadır. Birbirinden farklı lezzetler ile üretilmektedir. Ürünler tecrübeli ekipler tarafından yapılmaktadır. Profesyonel ambalajlama teknikleri kullanılmaktadır. %100 kaliteli ürünler uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. 2 ml 18,91- 15 ml 58,82 fiyat aralığında olan ürünlere sahip olmak için güvenilir imkanlar ile sitemizden sipariş verebilirsiniz.