Gösterilen sonuç sayısı: 4

Nbase

Base Gold marka ürünlerimiz en kaliteli hammadde ile üretilmiştir sertlik, boyut Vg/Pg % oran seçimi yaparak satın alabilirsiniz.

-100%
0,001.096,68
-100%
0,002.443,87
-100%
0,002.367,82
-100%
0,001.634,78

Base Bitkisel Gliserin(VG) ve Propilen Glikol(PG) karışımından oluşan bir solüsyondur. Farklı gliserin ve  propilen glikol çeşitleriyle kombinasyonlar yapılabilir. Golden Kimya Bünyesinde 5 farklı base çeşidi bulunmaktadır. Bunların 4 adeti normal base bir adet ise salt base dir. Gliserin olaran Merck, Sigma Aldrich, Chemnovatic ve Wilmar gliserini base içeriklerimizde kullanmaktayız.  Yine Propilen Glikol olarak; Merck, Chemnovatic, İneos ve basf Propilen Glikol çeşitleri bünyemizde bulunmaktadır. En iyi base nedir diye aklınızda bir soru varsa bunu şöyle açıkalayabiliriz. Damak tadınıza en çok uyan, kullanmaktan en fazla keyif aldığınız n base sizin için en iyi basedir.

En Kaliteli Base Çeşitleri Hakkında Detaylar

En kaliteli base demek bizim için içerikte kullanılan hammaddelerin saflık derecesinin en yüksek olduğu bileşenler demektir. Piyasada kullanabileceğiniz en kaliteli base Merck base’dir. Çünkü Merck ürünlerinin saflık derecesi oldukça yüksektir. Merck base genel olarak laboratuvar çalışmalarında kullanılabilecek saflıkta ürünler üretmektedir. Merck base’i  kalite olarak Sigma base takip etmektedir. Sigma Aldrich firmasıda Merck firmasına aittir. Sonrasında Chemnovatic ve Wilmar base gelmektedir. Bu ürünlerde en popüler base çeşitleri arasındadır. Özellikle fiyat politikasından dolayı kullanıcılarımız arasında çok fazla tercih edilmektedir. Fiyattan ziyade aslında en büyük etken sizlerin damak tadınızdan geçmektedir. Ürünlerimizi lütfen fiyat politikasına göre değil de damak tadınıza göre tercihde bulununuz. Base çeşitlerimizde şuan için 30 ml şeklinde tester satışımızda siz müşterilerimizin denemesi için satışı mevcuttur.

Base Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Base fiyat belirlemede etkin rol oynayan iki bileşen vardır. İçerikte kullanılan gliserin ve propilen glikol çeşidine göre base fiyatı değişmektedir. Base fiyatlarını her firma kendi maliyetlerine ve kar oranlarına göre belirlemektedir. Bu nedenle base fiyatları ile ilgili net bir rakam verebilmek mümkün değildir. Base’in fiyatları içeriğinde bulunan bileşene göre belirlenmektedir. Söz konusu bileşenler propilen ve gliserindir. Bu iki bileşen base fiyatlarında ki değişkenliğin en temel nedenidir. Eğer siz de çeşitli kullanım alanları ve ihtiyaçlarınız için base satın almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Firma olarak sizlere en kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri sunuyoruz. Web sitemizde yer alan ürünleri inceleyerek kendiniz için en uygun olanı kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.

Şu an da bünyemizde Merck base, Sigma base, Wilmar base, Chemnovatic base ve Salt base bulunmaktadır. Fiyat performans ürünlerini merak ediyor ve base önerisi nedir diyorsanız Wilmar base ürünümüze göz atabilirsiniz.

Birbirinden farklı, her damak tadına ve bütçeye uyabilecek popüler base Aroma çeşitlerimiz ve kullanıcılardan olumlu base tavsiye yorumları ile sizlere en iyi hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz!

Base, karışımlarınıza taban bazı oluşturan bu sıvı özel bir şekilde kimyagerlerimiz tarafından kontrol edilmektedir.

Bu doğrultuda günümüzde pek çok kişi kendi ihtiyaçlarına göre base tercih edebilmekte ve farklı alanlarda yoğun bir şekilde kullanılabilmektedir. Ancak kişilerin base tercihi yaparken dikkat etmesi gereken bazı noktalar vardır. Peki, base tercihi yaparken dikkat edilmesi gereken söz konusu noktalar nelerdir? Gelin hep birlikte inceleyelim.

Base Tercihi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Günümüzde base üretimi ve satışı yapan pek çok firma vardır. Bu nedenle söz konusu firmalar arasından tercihinizi yaparken kesinlikle dikkatli olmalısınız. Firmaların kaliteli ve güvenilir ürünler sattığından emin olmalısınız. Aksi takdirde aldığınız ürünün kaliteli bir ürün olduğunu ifade edebilmemiz ne yazık ki mümkün değildir. Base tercihi yaparken firma ve markalar hakkında yapılan yorumları inceleyebilirsiniz. Bu sayede ürünü satın alan kişilerin firmadan ve üründen memnun kalıp kalmadığını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Biz Golden Kimya olarak tüm faaliyetlerimizin Türk Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından denetimine tabi tutulduğunu belirtmek isteriz. Bunun yanı sıra base tercihi yaparken base fiyatlarından ziyade damak tadınızın en yatkın olduğu base çeşidini seçmeniz sizin için en doğru seçim olacağı kanaatindeyiz. Kendi damak tadınıza ve ürünün kalitesine göre ürünler tercih etmeniz gerekmektedir.

Karışımlarınızın Olmazsa Olmazları Base Golden Kimya Farkı İle

Yeni ve farklı bir kullanım amacı olarak içerdiği PG ve VG değerleri seyreltilme işlemi yapılarak da değiştirilebilmektedir. Sertlik değerleri değiştirilebilen ürün aroma eklenerek veya aromasız bir şekilde tüketilmektedir.

Base karışımlarınızda kullanılan maddelerden olan n base neredeyse olmazsa olmazlarından. Her bütçeye uyabilecek base çeşitleri Golden Kimya bünyesinde en iyi bir şekilde kontrollü olarak bulunmaktadır. Base satın al seçenekleri arasında ödemenizi güvenle yapabilirsiniz. Base satın almak için kategorimiz seçim yapabilir ücretsiz kargo hizmetimizden yararlanabilirsiniz.