95 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Flavour Art Aroma

Flavour Art aroma çeşitleri 10 ml özenle doldurulmuş şişeler farklı kokusu olan harika aromalar arasında seçimleyin. Nbase ile harika karışımlar yapabilirsiniz.

18,9054,00
18,90567,00
Yeni
18,9059,40
18,9054,00
18,9054,00
18,90567,00
18,9059,40
21,6081,00
18,90567,00
Yeni
18,9054,00
18,90567,00
Yeni

Flavour Art Aroma çeşitlerini siz değerli müşterilerimiz için en uygun fiyatlarla kaliteye kayıtsız kalmadan Golden Kimya olarak sunmuş bulunuyoruz.

Flavour Art aroması kullanım oranı düşüklüğü sebebiyle oldukça fazla tercih edilmektedir. Aroma çeşidine göre farklılık gösterebilmekle beraber genelde %2 ile %10 arası kullanım oranı bulunmaktadır. Flavour art şirketi tobacco aromaları üzerinede oldukça yoğunlaşmış durumda. Farklı ve yenilikçi aroma çeşitliliğiyle sizlere çok yönlü hizmet sunmaya devam ediyorlar.

Piyasada oldukça popüler ve taklit edilen aromalar bulunmakta. Bunlar; Meringue, Fuji Apple, Cookie, Ry4, Maxx Blend, Lemon Sicily gibi aromalarıdır. Biz de birçok Gold Mix aromalarımızın içerisinde de Flavour Art’ın enfes aromalarına yer vermekteyiz. Sizde bu lezzete ortak olun.

Flavour Art Aromaları İle En İyi Sonuçlar

30'dan fazla malzemeyi karıştırmak kendi başına teknik ve karmaşık bir süreçtir; 30'dan fazla insanı bir araya getirmek, özellikle her bireyin kendi özel yetenekleri, kendi ihtiyaçları ve kendi kişilikleri olduğunda daha da fazla beceri gerektirir. Flavour Art ekibi, arkadaşlığın, sadakatin, hoşgörünün ve davaya ortak bir bağlılığın sağlam temelleri üzerine inşa edilmiş bir takım ruhu olan gerçek bir beraberliği gösterir.

Her oyuncu, en yüksek kalitede ürünler sunmanın önemini kabul eder ve her biri, parçalarının toplamından daha büyük olmasıyla sonuçlanan önemli bir katkısı vardır. Takımın performansı, dünya standartlarında oyuncu olduklarını gösteren sonuçlara yansır, sadece son performansları kadar iyi olduklarını takdir ettikleri için dayanmazlar. Hiç kimse takımdan daha büyük ve hiç kimse en kötü oyuncu değil, gerçekten 'hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için'.

Flavour Art Aromalar Şirketinin Çalışma Prensibi

Flavour Art şirketi temellerini 2007 de İtyalya’da attı. Flavour Art, Milano’da Oleggio'da bulunan üretim tesislerinde oldukça yüksek kapasitelerde üretilmektedir. 2000 metrekarelik fabrika içerisinde 50 çalışanı, Avrupada 3 büyük mağazası, dünyada 40 ülkeye ihracat yapan bir marka ve kalite haline gelmiştir.

Kendi bünyesinde oldukça geniş bir Ar-Ge ekibi bulunan Flavour Art firması aromalar üzerine büyük yatırımlar yapmakta. Flavour Art, başkalarının ne düşündüğünü görmekten başka, kimsenin düşünmediğini düşünerek piyasaya yeni inavasyonlar getirmektedir.

Flavour art aromaları ürün olarak çeşitlilik arz eden ve el değimeden itina ile dolum yapılmaktadır. Kakao karamel gibi çeşitlerimizden çok daha fazlasını ürün sırala modülümüzü kullanarak seçim yapabilirsiniz. Sku kodu ile göster yap şeklinde de flavour art ürün çeşitlerini arama kutucuğundan short edebilirsiniz. Güvenli ödeme seçeneklerimiz ile gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

Flavour art ürünlerimizi en çok incelenen, en çok oy alan, en yeniye, fiyata göre düşükten yükseğe, yüksekten düşüğe, z a, a z ürün, 2 ml tester ve 10 ml şişeler şeklinde filtreleme yapabilirsiniz.

Flavour art ürünleri hafif taze tütün ve ultimate gibi çeşitlilik göstermektedir.