Hakkımızda

Hakkımızda Bilmeniz Gereken Herşey

Şirketimiz Hakkında

Golden Kimya piyasadaki arz talep ilişkisine bakarak aroma ve gıda katkı kimyasalları çeşitliliğini en üst düzeyde tutmaya çalışan bir firmadır.

2016 yılında kurulan Golden Kimya, Gıda Katkı Kimyasalları satışında sektörün çok farklı alanlarında özel ürünlerin satış ve pazarlamasını yapmıştır. Sürekli büyüyerek çalışmalarını devam ettiren firmamız inovatif düşünmeyi öncelik haline getiren anlayışla ilerlemesini devam ettirmiştir. bu süreç zarfında 5000 üzerinde müşteriyi memnun etmeyi başarmıştır. Güvenilir doğru hammaddeleri kısa sürede tedarik edip, siz değerli müşterilerimize hızlı ulaştırarak ticari güven sağlamayı başardık.

HEDEFLERİMİZ

01

Mutlu Müşteri

Hem ürün kalitemiz hemde hizmet kalitemiz ile müşterilerimizi tatmin etmeyi başarıp onların beğenisini kazanmayı ilke edindik. Bu yüzden doğru ürünleri doğru tüketici ile buluşturmak bizim bir numaralı hedefimiz haline geldi.

02

Orjinal ve Sağlıklı Ürünler

Gıda Tarım ve Hayvancılık denetimine tabii tutulan firmamız tüm gerekli önlemleri alarak üretimlere devam etmektedir. Ürünlerimiz faturalı ve Türkiye gümrüğüne girerken gerekli analizleri yapılarak ülkeye gelmektedir. Avrupa standartlarındaki gıda yönetmeliğine uygundur. Tüm ürünlerimizde steriliteyi %100 sağlamaya çalışıyoruz. Elimizden geldiğince ürünlerimizi üretici olan fabrikalardan resmi bir şekilde tedarik edip siz müşterilerimize sunuyoruz. Sağlıklı ve sürdürülebilir büyümeyi sağlayarak çalışma sermayemizi her zaman güçlü tutacağız.

03

Pazar Payı

Hem ürün çeşitliliğimiz olsun hem fiyatlarımız olsun piyasadaki dengeyi koruyarak en iyi alternatif olmayı hedefliyoruz. Fiyatlandırmalarımız yapılırken kendi fiyat politikalarımıza göre minimum kar marjı ile siz müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz.

Sürdürülebilirlik

Golden Kimya, sürdürülebilirlik felsefesi ile sektörümüzü etkileyen küresel trendler ve kurumsal hedeflerimiz çerçevesinde sürdürülebilirlik alanında öncelikli olarak odaklanacağımız konuların belirlenmesi için çalışmalar yrütüyoruz. Çalışmalar kapsamında odaklanacapımız öncelikli konularımız sürdürülebilirlik stratejimizde belirleyici oluyor.

Sürdürülebilirlik stratejimiz doğrultusunda çalışmalarımıza yön vererek hem kurumsal hedeflerimizi yakalamayı hem de tüm müşterilerimizin beklentilerine karşılık vermeyi hedefliyoruz.

Gıda katkı kimyasalları tedariğinde hedefimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktır.

Golden Kimya Ltd. Şti.

Merkez Adres: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Haseyad 5.Kısım N8 İkitelli Osb. Başakşehir / İstanbul

Telefon: 05431005750