GOLDEN KİMYA

Başarımız ve şirket tarihimiz.

Golden Kimya, Gıda Tarım Bakanlığı Tarafından denetlenen gıda katkı kimyasalları satışı yapan bir şirkettir.

Şirketimiz Hakkında

2016 yılında kurulan Golden Kimya, Gıda Katkı Kimyasalları satışında sektörünün çok farklı alanlarında özel ürünlerin satış ve pazarlamasını yapmıştır. Sürekli büyüyerek çalışmalarını devam ettiren firmamız inovatif düşünmeyi öncelik haline getiren bir anlayışla ilerlemesini devam ettirmiştir. Bu süreç zarfında 5000den fazla müşteriyi memnun etmeyi başarmıştır. Güvenilir, doğru hammaddeleri kısa sürede tedarik edip, siz değerli müşterilerimize hızlı ulaştırmak ise, güvenilirlik sağlamanın ilk adımı oldu.

Bulunabilirliği az olan ve tedariği zor olan hammaddeleri, özel formülasyon aroma vericileri, gıda katkı ve içecek hammaddelerini, internet üzerinden daha kolay bulunabilir hale getirmek, gelişen ülkemize ve büyüyen firmalarına daha fazla değer katarak, sektörünün internet ortamındaki en önemli temsilcisi olmak hedefi ile yolumuza devam edeceğiz.

Optimum süre içinde maksimum sayıda hammadde ve aroma verici bulabileceğiniz firmamız, sektörel tecrübesiyle ürün yelpazesini çoğaltmak üzerine daha çok çalışacak...

STRATEJİMİZ

  • Konumumuzu Türkiye’de korumak,
  • Müşterilerimizin memnuniyetini daha da artırmak,
  • Pazardaki etkinliğimizi arttırmak,
  • İş ortaklarımızı çeşitlendirerek, müşterilerimize alternatif rekabetçi ürünler sunmak,
  • Sağlıklı ve sürdürülebilir büyümeyi sağlayarak, çalışma sermayemizi güçlendirmek,

Gıda katkı kimyasalları tedariğinde hedefimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktır.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Golden Kimya, sürdürülebilirlik ekibi önderliğinde, sektörümüzü etkileyen küresel trendler ve kurumsal hedeflerimiz çerçevesinde sürdürülebilirlik alanında öncelikli olarak odaklanacağımız konuların belirlenmesi için çalışmalar yürütüyoruz. Çalışmalar kapsamında odaklanacağımız öncelikli konularımız sürdürülebilirlik stratejimizde belirleyici oluyor.

Sürdürülebilirlik stratejimiz doğrultusunda çalışmalarımıza yön vererek hem kurumsal hedeflerimizi yakalamayı hem de tüm müşterilerimizin beklentilerine karşılık vermeyi hedefliyoruz.

Gesro Medya @ 2016 tarafından geliştirildi.

5000 Müşteri Memnuniyeti
5000 Tamamlanan Özel Siparişler
4 Takım Arkadaşlarımız
2 Ofisimiz
10 Yeni Proje
100 Güvenirlik

Fikrinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

2016’dan beri her gün, yaratıcılık ve inovasyon, uzmanlık ve tutku ile çalışıyor, her zaman bir sonraki ilki bulmak, hayallere hayat vermek için sürekli araştırıyor, ait olduğumuz doğaya saygı duyuyor, insana değer veriyoruz.