Gösterilen sonuç sayısı: 2

DIY Kit Aroma Çeşitleri

DIY Kit Aroma çeşitleri 3 farklı boyutta onlarca farklı aroma seçenekleri arasından size uygun olanı seçebilirsiniz.

42,30120,00
81,00234,00

DIY Kit Aroma Nedir?

Genel olarak bahsedecek olursak Diy Kitler işleri biraz daha kolaylaştırmak için üretilmiştir. Aromalarımızla Dıy kit aroma arasındaki tek fark müşteriye sunum şeklidir. 30 ml, 60 ml ve 120 ml olmak üzere üç farklı boyutta sizlere sunulmaktadır. Dıy kitler satıldıkları boyutlara yetecek kadar aroma ile doldurulmuş ürünlerdir. Biz kendi dıy kitlerimizde %15 aroma ile kullanmanızı uygun gördüğümüz için 30 mlde 4.5 ml aroma, 60 mlde 9 ml aroma ve 120 ml içinde 18 ml aroma koyduk. Siparişleriniz de size bu şekilde gönderilmektedir.

DIY Kit Aroma Nasıl Kullanılır?

Dıy kitlerde istediğiniz boyuta yetecek aroma doldurulup gönderilmektedir. Sizin tek yapmanız gereken ise bu şişelerin üzerini nbase ile tamamlamak ve homojen bir karışım olana kadar çalkalamak. 2-3 hafta arasında hazırlanma süresini bekledikten sonra afiyetle tüketebilirsiniz. Dıy kit aroma ürünlerimizde kullanılan tüm şişeler gıda ile temasa uygun olup ithal ve kaliteli şişelerdir.

Dıy Kit Aromanın diğer normal aromalardan farkı nedir?

Dıy Kit aromalarımızın diğer Gold Mix Aromalarımızdan hiçbir farkı yoktur. Değişen tek şey sunum şeklidir. Size özel olarak siparişiniz üzerine hazırlanır. Golden Kimya bünyesinde hiçbir ürün rafta beklemez. İhtiyacınız olan boyutu seçtikten sonra geriye kalan tek şey üzerini base ile doldurmaktır.

Dıy Kit Aroma Kullanım Kolaylığı

Dıy Kit Aromalarımız kullanım kolaylığı bakımından oldukça muazzamdır. Çünkü hem şişe masrafı hemde ölçü ile uğraşmazsınız. Hesap yapmayı bilmenize gerek yoktur, çünkü o işi biz sizin yerinize yapmaktayız. Aromalarımızı kullanabileceğiniz en iyi oranda dıy kitlerimize ekleyip size göndermekteyiz.

Dıy Kit Aroma Çeşitliliği
Dıy kit aromalarımız Gold Mix aromalarının tümünde mevcuttur. Bunları sayacak olursak; Zıkkım dıy kit mix aroma, Lemon Tart dıy kit mix aroma, Tribeca dıy kit mix aroma, Unicorn Milk dıy kit mix aroma, Boss Reserve dıy kit mix aroma, Castle Long dıy kit mix aroma gibi 70 adet ürün seçeneğimiz mevcuttur. Aynı zamanda Vampire Vape aromaları içinde dıy kit seçeneklerimiz mevcuttur. Heisenberg dıy kit mix aroma, Pinkman dıy kit mix aroma gibi seçeneklerimizide bulabilirsiniz.

Neden Golden Kimya Dıy Kit Aromaları

Gold Mix Aroma  Dıy kıt, Vampire Dıy Kit Aroma ve Mt Baker Dıy Kit aroma seçenekleriyle yüzün üzerinde dıy kit seçeneğimiz mevcuttur. En kaliteli dıy kit aroma seçenekleriyle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Lütfen %20 aroma kullanılan dıy kitlerle kıyaslamayınız. Biz ürünlerimizde konsantre aromalar kullanmaktayız. Asla seyreltme işlemi olmadan orijinal haliyle sizlere gönderimini sağlamaktayız.
  • Aromalarımızda herhangi bir seyreltme ve zararlı katkı kimyasalları bulunmamaktadır.
  • Ürünler aynı gün hazırlanıp ve paketlenip sizlere ulaştırılmaktadır.
  • Aromalarımızın hepsi Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından onaylı ve analizlidir.
  • Depolama faaliyetlerimiz ve paketleme işlemlerimizin hepsi gıda yönetmeliğine uygun şekilde yapılmaktadır.
  • Kullandığım pet ambalajların gıda ile teması bakımından herhangi bir sakıncası yoktur.
  • Aldığınız tüm dıy kit aromalar size faturalı şekilde ulaştırılır.
  • Kapıda ödeme, online kredi kartı ile taksitli ödeme ve havale ödeme seçenekleriyle siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.