18 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Kimyasallar ve Çeşitleri

Golden kimya bünyesinde nbase, salt nbase, izopropil alkol, propilen glikol gibi birçok kimyasal bulunmaktadır.

34,834.724,83
28,806.377,92
46,726.174,40
28,663.428,45
135,555.204,47
41,515.767,30
27,525.426,56
Sale!
3,90359,90
32,008.320,00
9,90999,90
200,001.000,00
35,5611.382,00

Golden Kimya Bünyesinde Bulunan Kimyasallar

Bünyemizde Gliserin (VG), Propilen Glikol(PG), Nbase, Salt Base, İzopropil Alkol ve Hidrojen Peroksit olmak üzere altı çeşit kimyasal bulunmaktadır. Bunların hepsi gıda sektöründe kullanılmak üzere üretilmiş olup en yüksek saflıkta ve kalitede olan ürünlerdir. Ürün seçeneklerimizi belirlerken öncelikle yüksek saflıktaki ve kendini kanıtlamış hammaddeleri seçiyoruz. Bu ürünler arasından damak tadınıza ve bütçenize en uygun olanını seçmekte size kalıyor. Biraz kimyasallarımızdan bahsedelim.

Nbase; Bitkisel Gliserin (VG) ve Propilen Glikol (PG) karışımından oluşan bir solüsyondur. Farklı gliserin ve propilen glikol ürünleri ile de eşleştirmeler yapılabilir. Golden Kimya olarak 5 çeşit nbase bulunmaktadır. Bu çeşitlerin arasında 4 adeti normal base bir adet ise salt base vardır. Gliserin ürününde Merck, Sigma Aldrich, Chemnovatic ve Wilmar gliserini vardır ve base ürünlerimizde kullanmaktayız.  Propilen Glikol ürününde ise; Merck, Chemnovatic, İneos ve basf Propilen Glikol ürünlerni Golden kimya olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. En çok sevilen base tamamen sizlerin zevklerine göre değişkenlik göstermektedir. En kaliteli nbase ise hiç kuşkusuz Merck base’dir. Çünkü Merck çeşitlerinin saflık oranı oldukça fazladır. %100 Orginal 3M Merck satışı yapmaktayız. Lütfen litresi 170 180 liraya 3M merck nbase diye satan firmalara aldırış etmeyiniz. Çünkü merck gliserinin maliyeti bu fiyatlardan fazladır. Golden kimya olarak fiyat listemizi oluştururken kendi fiyat politikamıza göre en az kâr marjı ile en yüksek kaliteyi siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Fiyat aralıkları boyut seçimlerine ve VG/PG oranlarına göre değişkenlik göstermektedir. Boyut seçimleri 100 ml, 250 ml, 500 ml ve 1 LT şeklinde siz değerli müşterilerimizin ihtiyacına göre değişmektedir. Aynı şekilde sertlik-N olarak 0, 2, 3, 4, 6, 12, 18, 24, 36, 50 ve 100 mg şeklindedir. VG/PG oranları %100 Vg, 90 Vg/10 Pg, Vg/20 Pg,  70 Vg/30 Pg, 60 Vg/40 Pg, 50 Vg/50 Pg ve %100 pg şeklindedir. Fiyatlar da bu değişkenlere göre farklılık arz etmektedir.

Gliserin (VG); çözücü, yumuşatıcı, nemlendirici ve tatlandırıcı özellikleri ile birçok alanda kullanılmaktadır. Kendi bünyemizde gliserinleri seçerken özellikle kokusuz, pürüzsüz gliserinleri tercih etmekteyiz. Gliserin çeşitlerimizin heps ithal ürünler olup kalitesi çok çok yüksektir. Hepsi USP grade kalitede olup %99.8 saflıktadır. Bu madde yaşantımızın birçok alanında kullanıma sahiptir. Günlük olarak kullandığınız cilt bakım kremlerinden tutun tırnak bakımı ürünlerine kadar oldukça geniş çeşitte yer almaktadır.

İzopropil Alkol berrak bir görüntüye sahiptir ve sıvı şeklindedir.  En çok endüstri ve dezenfektasyon alanında kullanılmaktadır. Üstelik yüksek oranda dezenfektan özelliği göstermektedir. Yapısında izomeri bulunmaktadır. Asetondan elde edilen bir üründür. Kullanım alanı geniş olan bu ürün elektronik parçalarının temizliğii dezenfektan, temizlik gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

Propilen Glikol (PG), suya benzer bir şekle sahiptir. Uçuculuk yüzdesi düşük olması sebebi ile sıvılar ile kolay bir şekilde karıştırılabilir. Renksiz ve kokusuz olduğu için birleştiği maddeyi bir değişime sokmaz. 4 çeşidi mevcuttur. Bunlar Merck Propilen Glikol, Chemnovatic Propilen Glikol, İneos Propilen Glikol, Basf Propilen Glikol şeklindedir. Gıda sektöründe oldukça tercih edilen bir üründür.

Hidrojen Peroksit formülü H2O2 olarak karşımıza çıkmaktadır. Genellikle temizlik ve hijyen gerektiren yerlerde fazlaca kullanılmaktadır. Üstelik kuvvetli bir beyazlaştırıcıdır ve mikrop öldürücülüğü kanıtlanmış bir üründür. Oldukça sık kullanılan bu ürün gıda sektöründe karşımıza çıkmaktadır. Bunların yanı sıra diş beyazlatma için de oldukça fazla kullanılan bir üründür.

Neden Golden Kimya Kimyasalları?

Golden Kimya 2016 yılında faaliyete geçmiştir. Golden kimya olarak firmamız tüm faaliyetleri Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı aracılığı ile denetlenmekte olup tüm ürünlerimizi titizlikle hazırlanmaktadır. Golden Kimya piyasada arz talep arasındaki iletişime bakarak aroma ve gıda katkı kimyasalları ürün yelpazesindeki çeşitliliğini en üst düzeyde tutmaya çalışmaktadır. Bu ürün yelpazesindeki çeşitliliğin sebebi tamamen siz değerli müşterilerimizi mağdur etmeden istediğiniz ürün için ulaşılabilirlik sunmaktır.

Tek amacımız kaliteli ve pürüzsüz maddelerden oluşan kimyasalları insanlarla buluşturmaktadır. İnsanların ihtiyaç duyacağı her türlü kimyasal özenle hazırlanmaktadır. Üstelik çok uygun hesaplı fiyatlarla tüketicilerle buluşturulmaktadır. Salt base, propilen glikol, izopropil alkol ve daya birçok çeşit üretilmektedir. Golden kimya firmasında ki kimyasallar laboratuvar öncülüğünde uzman kişiler tarafından en iyi şekilde üretilmektedir. Siteye girildiğinde her ürünün üretildiği maddeler, üretildiği koşullar ve fiyatlandırması detaylı ve gönülleri rahatlatan açıklamalarıyla ürünün alt kısmında yer almaktadır. İstenilen miktar boyut işaretlenerek en uygun fiyata en güvenilir şekilde sipariş oluşturulabilmektedir.

Ürünlerimizin son tüketim tarihleri ve üretim tarihleri kayıt altına alınmaktadır. Bu konuda en az sizler kadar bizde hassas davranmaktayız. Ambalajlama yaparken steril bir şekilde alanında uzman ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Üretim ve son tüketim tarihlerini kayıt altına aldığınız gibi siz değerli müşterilerimizin de ulaşması adına her ürünün etiketinde yazmaktadır.

Golden kimya firması kimyasalları en saf ve kaliteli bileşenlerden oluşturmaktadır. Aranılan her türlü etken ve işe yarar madde kimyasallar bu sitede bulunabilir. Herkes hem uygun fiyatlı hemde kaliteli ürünler kullanmak ister. Golden kimya firması insanlara eşsiz deneyimler yaşatan bir firmadır.

Golden Kimya olarak üretim, ambalajlama ve depolama işlemlerimizi Türk Gıda Kodeksi ve Gıda Hijyen Yönetmeliğine uygun bir şekilde ve titizlik ile sürdürmekteyiz. Golden kimya olarak bizler tüm kanunlara, düzenlemelere ve de denetimlere son derece katı bir şekilde uymakta ve bunu titizlikle yürütmekteyiz. Rakiplerimizden fark yaratmamıza sebep olan da bu titizlikle yürüttüğümüz işlerdir. Tabi bunda sorumluluk sahibi, nitelikli ve de işlerimi severek yapan çalışanlarımızın katkısı sonsuzdur.

Golden kimya olarak hedeflerimizi sıralarken ana konumuz müşteri memnuniyetidir. Biz önceliklerimizi belirlerken de siz değerli müşterilerimizi baz almaktayız. Ürün kalitemiz ve hizmet kalitemiz ile taleplerinize karşılık veriyoruz. Kimya özellikle oldukça güvenilirlik gerektiren bir alan olması sebebi ile daha çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Siz değerli müşterilerimiz içinde saha arayışlarında olduğunuz süreçte bu güvenilirlik konusunda titiz olduğunuzu bilmekte ve ona uygun hareket etmekteyiz. Kimyasallarımız yüksek saflık değerine sahip kaliteli bileşenlerden oluşan kokusuz ve pürüzsüz maddelerdir.

Golden kimya sitemize üye olarak daha detaylı içeriklere sahip olabilirsiniz. Geniş ürün çeşitlerimiz ile siz değerli müşterilerimizi memnun etmek adına faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Sitemize üye olduktan sonra sepetinizi oluşturarak ödeme işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz. Ödemeyi banka havalesi, kapıda ödeme ile ya da kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartına taksit imkânı sunmaktayız. Gizlilik esasına dayanan ve güvenilir bir ödeme ağı sunmaktayız. Herhangi bir konuda yardıma ihtiyaç duymanız halinde internet sitemiz üzerinden mesaj yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Aynı şekilde whatsapp destek üzerinde de iletişime geçebilirsiniz. Geri dönüşlerimiz oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir.

Günümüz teknoloji çağında artık yediden yetmişe herkesin alışverişlerini internet ortamında yaptığı günlerde Golden kimya olarak sitemizden yaptığınız alışverişin siz değerli müşterilerimizin eline ulaşana kadar ki süreçte bire bir ilgilenmekteyiz. Üstelik 15:00’a kadar aldığınız ürünleri aynı gün kargoya teslim ediyoruz. Siparişlerinizi Yurtiçi Kargo ile göndermekteyiz. İhtiyacınız olan ürünü dışarı çıkarak zaman kaybınız olmadan güvenilir bir şekilde siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktayız. Amacımız ürünlerimizin siz değerli müşterilerimizin eline güvenilirlikle ulaşmasıdır.

Golden kimya olarak ürün iade ve değişim işlemleri için siz değerli müşterilerimizi de yormadan gerçekleştiriyoruz. Ürün iade ve değişimi için beklentimiz şu şekildedir;

  1. İade veya değişim işlemi yapmak istediğiniz ürünlerin asla kapaklarının açılmamış ve kullanılmamış olması şarttır.
  2. Ürünlerin size ulaştığı tarihten itibaren en geç 14 gün sonraya kadar iade veya değişim talebinde bulunma hakkına sahipsiniz.
Golden kimya olarak her türlü sorunuz için iletişime geçmeniz halinde detaylı bilgilendirme yapmaktayız. Güler yüzlü, işini seven, dinamik ekibimizle beraber sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Golden kimya sitemize üye olmanız halinde yeni gelen ürünlerimizden ilk önce siz faydalanabiliyorsunuz. İndirim bilgileri de ilk siz üye müşterilerimiz ile paylaşılmaktadır. Şu an açılışa özel indirimlerimiz ile siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz. Golden kimya olarak Orijinal ve faturalı ürünlerimiz mevcuttur. Ürünlerimizin analizleri yapılmış, gümrüğe tabi tutulmuştur. Bu konuda gönül rahatlığı ile alışverişlerinizi yapabilirsiniz.